دانلود Microsoft Visual C++
شناسه پست: 6404
بازدید: 490

دانلود Microsoft Visual C++؛

بعد از پایان برنامه نویسی نرم افزار، امکان دارد برای اجرا شدن نرم افزار روی سیستم هدف، نیاز به یک سری پیشنیازها باشد. یکی از پیشنیازها Microsoft Visual C++ Redistributable می باشد. این پیشنیاز باید به دو طریق روی سیستم کاربر نصب گردد. یا اینکه توسط توسعه دهنده در فایل نصب نرم افزار به عنوان یک پیشنیاز قرار داده شود، یا اینکه اگر توسعه دهنده به هر دلیلی مثل کاهش حجم فایل نصب این پیشنیاز را در فایل نصب قرار نداد، خود کاربر اقدام به دانلود و نصب آن روی سیستم خود کند.
پس همانطور که عنوان شد اکثر نرم افزارها برای این که به درستی اجرا شوند نیاز به این بسته دارند و به طور عادی روی سیستم اجرا نمی شوند و کاربر با ارورهایی مانند MSVCP120.dll ،MSVCP140.dll ،VCRUNTIME و… مواجه خواهد شد. این ارورها بیانگر عدم وجود برخی فایل ها برای اجرای نرم افزار می باشد که باید بر روی سیستم موجود باشند. Microsoft Visual C++ Redistributable فایل های مورد نیاز سیستم عامل برای اجرای نرم افزار را دارا می باشد.
لازم به ذکر است Microsoft Visual C++ Redistributable در نسخه های مختلفی برای هر دو معماری ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی عرضه شده است. بسته ای که لینک دانلود آن را در ادامه قرار داده ایم، شامل تمامی نسخه های Microsoft Visual C++ Redistributable یعنی ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۲ و برای هر دو معماری ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی می باشد.

 

برخی از امکانات Microsoft Visual C++ Redistributable:

  • شامل بودن تمامی نسخه های منتشر شده(۲۰۱۰-۲۰۲۲)
  • حجم مناسب و پایین بسته(با توجه به موجود بودن تمامی نسخه ها در آن)
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
  • قابل نصب روی ويندوزهای ۳۲ بيتی و ۶۴ بيتی
  • کاملا رایگان و بدون محدودیت
  • و…

 


دانلود نرم افزار:

دانلود Microsoft Visual C++ Redistributable از سافت دونی
مشاهده نرم افزارهای ما