آموزش Entity Framework Code First (پروژه محور) در سی شارپ

آموزش Entity Framework Code First

آموزش Entity Framework Code First (پروژه محور) در سی شارپ

حتما شما برای کار با پایگاه داده از ADO.NET استفاده کرده اید و با سختی ها و عدم مدیریت آسان آن آشنا هستید.به همین دلیل بود که مایکروسافت Entity Framework را روی کار آورد.در ادامه می توانید آموزش Entity Framework Code First را دریافت کنید.

انتیتی فریم ورک (Entity Framework) یک ORM است که توسط شرکت Microsoft توسعه داده می شود.در انتیتی فریم ورک با دیتابیس و جداول آن مانند اشیایی برخورد می‌کنیم.از جمله مزایای انتیتی فریم ورک عبارت است از: دسترسی به داده‌ها در یک زبان سطح بالا،بیان کرد مدل conceptual با استفاده از روابط بین entities و مدیریت آسان تر داده‌ها، مانند افزودن و حذف و آپدیت.بهترین و آخرین مدل Entity Framework مدل Code First می باشد.که در این دوره شما به صورت کامل و با زبان فارسی در قالب پروژه دفترچه تلفن با Entity Framework مدل Code First در سی شارپ آشنا خواهید شد.

علاوه بر آن ما در این دوره مباحث کمیاب و جذابی را نیز بررسی کرده ایم که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

۱- چند زبانه کردن نرم افزار: در این دوره شما به صورت کامل و حرفه ای با نحوه چندزبانه کردن نرم افزار آشنا خواهید شد که کل نرم افزار اعم از ظاهر،پیغام ها،گزارشات و . . . را چندزبانه کنید.

۲- ارسال و دریافت پیامک: برای ارسال و دریافت پیامک ما با هر دو روش مودم GSM و وب سرویس قابلیت ارسال و دریافت پیامک را به نرم افزار اضافه خواهیم کرد و بررسی شده هر کدام باید در چه پروژه هایی استفاده شوند و همچنین یکی از بهترین شرکت هایی که  پنل پیامک ارائه میدهد را معرفی خواهیم کرد.

۳- آموزش نحوه مبهم سازی سورس پروژه با SmartAssembly

۴- ساخت فرم خوش آمدگویی زیبا(SplashScreen): در اینجا به صورت حرفه ای با استفاده از فتوشاپ و کدنویسی اقدام به طراحی فرم خوش آمدگویی میکنیم که مواردی مثل: دادن شکل دلخواه به فرم،سایه دار کردن،گرد کردن گوشه ها را بررسی که در اینجا فرم خوش آمدگویی خود را همانند فرم خوش آمدگویی visual studioطراحی خواهیم کرد.

۵- ثبت نام مدیر سیستم در اولین اجرای نرم افزار: در اینجا ما به نرم افزار نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض نخواهیم داد چون استاندارد و حرفه ای نیست بنابراین در اولین اجرای نرم افزار بررسی میکنیم اگر مدیر ثبت نام نکرده فرم ثبت نام مدیر نمایش داده شود.

۶- تریال سازی نرم افزار و ساخت شماره سریال برای آن

۷- فرم لاگین

۸- نحوه ایجاد سطح دسترسی برای کاربران

۹- ذخیره تصویر مخاطب

۱۰- گزارش گیری با استیمول: در این دوره ما با روش های مختلف گزارش گیری خواهیم کرد و نحوه ارسال تصویر به گزارش را نیز فرا خواهیم گرفت همچنین نحوه پویا کردن ستون های خود را بررسی کرده ایم که کاربر ستون هایی را که نیاز دارد در گزارش ظاهر شوند.

۱۱- قسمت تنظیمات نرم افزار: در اینجا برای نرم افزار بخشی را به عنوان تنظیمات پیاده سازی خواهیم کرد که کاربر بتواند تنظیماتی مثل تغییر زبان،اضافه کردن کاربر توسط مدیر،رجیستر کردن نرم افزار قبل از اتمام محدودیت استفاده را انجام دهد.

۱۲- رسم نمودار: در این دوره شما با نحوه رسم نمودار در سی شارپ آشنا خواهید شد.

۱۳- گرفتن بکاپ و ریستور کردن فایل پشتیبان: دراین مرحله مهترین بخش یک نرم افزار را پیاده سازی خواهیم کرد و از بهترین کد و روش استفاده خواهیم کرد تا کاربر بتواند در دیتابیس های سنگین با حجم چندین گیگابایت عملیات بکاپ و ریستور را انجام دهد.

۱۴- ایجاد فایل راهنما برای نرم افزار

۱۵- اصول و قواعد نامگذاری: در حین دوره شما با نحوه صحیح نامگذاری متغییرها،کنترل ها،کلاس ها و . . . در یک پروژه آشنا خواهید شد و همچنین یک بخش هم به صورت مجزا به این بحث اختصاص داده شده است.

۱۶- و نکات زیادی  که در حین دوره آنها را فرا خواهید گرفت.

 

تصاویری از محیط آموزش Entity Framework Code First (پروژه محور) در سی شارپ:

 
دریافت این آموزش:  

روش دریافت: لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش و به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد(برای دریافت به صورت پستی با ما تماس بگیرید)
حجم دوره: ۸۴۷ مگابایت
مدت آموزش: ۹ ساعت و ۱۳ دقیقه

افزودن به سبد خرید – ۶۰,۰۰۰ تومان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *